O nas

Gospodarstwo agroturystyczne

Gospodarstwo Agroturystyczne „Wierzbowy Gaj”

Witamy Państwa i zapraszamy do odwiedzenia naszego kameralnego gospodarstwa agroturystycznego „Wierzbowy Gaj”. Wierzbowy Gaj zlokalizowany jest w spokojnej i zacisznej miejscowości Mokre, położonej ok 4km od centrum Radzymina. Do Państwa dyspozycji oferujemy 5 pokoi noclegowych (2 osobowych), sala bankietową na ok 70 osób.

Noclegi

Oferujemy łącznie 10 miejsc noclegowych w pokojach 2 osobowych. Każdy z pokoi posiada łazienkę z prysznicem. Pokoje wyposażone są w telewizor, szafy, szafki i lampki nocne. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy również jeden pokój w standardzie PLUS. Pokój ten posiada łóżko małżeńskie a jego wystrój sprawia, że poczują się Państwo w nim bardziej komfortowo.

Sala bankietowa

Na terenie naszego gospodarstwa znajduje się kameralna sala bankietowa na ok 70 osób. Wielkość sali oraz jest niepowtarzalny klimat pozwoli Państwu zorganizować niewielkie wesele, uroczystość rodzinną (komunię, chrzciny, imieniny czy też jubileusz małżeński) czy też konsolacje. Sala jest w pełni wyposażona, klimatyzowana oraz ogrzewana.

Atrakcje

Stajnia koni

Na terenie naszego gospodarstwa znajduje się stajnia koni. Dzięki temu w naszym gospodarstwie idealnie odnajdą się miłośnicy koni. Widok Państwa ulubieńców, najbliższa okolica obfitująca w lasy, łąki, nieutwardzone polne drogi – to podstawowe atuty wypoczynku w naszym gospodarstwie.

Altana, wypoczynek na wolnym powietrzu

Dla naszych gości dostępna jest min. altana, która może służyć Państwu do odpoczynku i relaksu na wolnym powietrzu.